ביקורת מגן אצבעות avs racing.

כשחבר אמר לנו באחת מקבוצות ה-וואטסאפ, "הזמנתי את הדבר שהוא הכי אינדורו שיש!" ישר הבנתי שהוא מדבר על מגן אצבעות של חברת AVS.

צריך להבין שמגנים מסוג זה הם עניין שבשגרה לאופנועי שטח. אבל באופנים?

החלטנו לשלוח מייל לחברה ולבחון את המוצר. למזלנו, המוצר הגיע בדיוק בזמן, לעונה בה הקוצים בארצנו גדלים פרא ומגיעים אף מעבר לגובה הכידון.

אתר החברה להזמנה: www.avs-racing.com  מחיר: 55 יורו

אני לרוב רוכב ללא כפפות. אחת ההערות שאני מקבל הרבה מרוכבים כאשר מדברים על הקוצים… היא, תרכב עם כפפות. אך גם עם כפפות, הקוצים הגדלים בארצנו מצליחים לחדור עד האצבעות. ישנם סוגים של קוצים שאף מכילים רעלנים אשר עקיצתם מורגשת גם מעבר לאותו יום רכיבה. זאת ועוד שהשבילים בארצנו לא מתוחזקים כך ששיחים וענפים שבולטים לשביל הם עניין שבשגרה ומוצר זה אמור לספק את ההגנה הנדרשת.

המוצר עצמו:
האריזה מכילה 2 תומכות אלומיניום, 2 מגני פלסטיק בצבע שתבחרו (יש גם מדבקות בכל מיני צבעים) וסט ברגים.
משקל כולל של כ- 110 גרם.

הרכבה:
האמת תהליך שלוקח 5 דקות. מה שיש לעשות הוא למעשה לפרק את הגריפים. להשחיל את התומכות עד שמגיעות לידיות הברקס. להרכיב את מגיני הפלסטיק, לחזק את כל הברגים ולסדר את המגנים כך שיהיו בזווית הנכונה. לבסוף כמובן, להחזיר את הגריפים.

בשטח:
החשש הראשון שלי היה שהמגנים יפריעו בשימוש בברקס או יפריעו לתנועות שונות של הידיים בזמן רכיבה. אבל לא זה המקרה. התומכות בנויות בצורה מעוגלת ורחוקות דיין כך שהמגן רחוק מידית הברקס. חלקו הפנימי של מגן הפלסטיק קעור כך שיש אפילו עוד מקום לאצבעות.


המגנים עושים את מה שנועדו לעשות.  הם סיפקו הגנה כמעט ומושלמת מקוצים וענפים ונתנו לי ביטחון לדהור בסינגל שאני יודע שמשופע קוצים. אפילו מצאתי עצמי ברכיבות הראשונות מכוון את האופניים בכוונה לתוך קוצים רק כדי לראות האם המוצר מגן. יתרון נוסף שהמוצר יכול בתאוריה להקנות, הינו בהתרסקות ( לא עלינו,) הגנה נוספת לידיות הברקס היקרות (לא יצא לי לנסות).

לסיכום:
המוצר הינו מוצר טוב מאוד ולמעשה מקיים את הבטחתו. אם מתחשק לכם להתפנק ולהחליף דקירות מקוצים להערות עוקצניות מחברים אתם מוזמנים לרכוש אחד לעצמכם בהזמנה ישירה מהחברה.

אשמח לקבל מכם משוב באימייל. עם כל שאלה שצצה לכם בעקבות קריאת הכתבה.

2 Comments

  1. להבנתי הם יהיו יעילים גם בחורף.וללא קשר כפפות יעילות בנפילות ושפשופים. בהחלט מוצר מעניין.

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*