ערכת טיובלס milKit‎

כמה פעמים יצא לכם לתהות האם נשאר לכם חומר אטימה בצמיגים?

ופשוט למען הסר ספק מילאתם עוד ועוד חומר. או לחלופין כשהחלפתם סוף סוף צמיג גיליתם כי רכבתם למעשה ללא חומר אטימה והדבר היחיד שנשאר בצמיג הינו כדור גומי לבן שנוצר מכל החומר שהתייבש ונאסף לו.

אז במהלך שיטוט באתר קיקסטארטר נתקלתי בחברה שוייצרית צעירה יחסית אשר השיקה מוצר (כבר קיים למכירה בשוק ולא רק בשלב ההזנק) אשר מביא פתרון פשוט לסוגיה שתוארה מעלה.

אתר החברה: https://milkit.bike/en/product המחיר : כ- 45$.

milKit‎

מה בקופסא:

  • ונטילים לטיובלס. קיימים ב 2 אורכים 35mm ו 55mm (תלוי בחתך הגובה של החישוק שלכם)
  • כלי לפתיחת ראש הונטיל.
  • מזרק עם ראש הברגה.
  • צינורית סיליקון עם ברז. (כמו של עירוי ורידי)

אז מה הפטנט (תצחקו שתבינו עד כמה פשוט):
הפטנט העיקרי הוא בעצם… הונטילים של milKit‎

אלה מצויידים בחלקי גומי (בחלק הפנימי של הונטיל הנמצא בתוך החישוק) אשר משמשים למעשה כמו שסתום חד כיווני כך שכאשר תסירו את ראש הונטיל לא תצטרכו לאטום את הונטיל עם האצבע כדי שלא ייצא האויר או החומר שבפנים. הסוף ללכלוך ולחוג זריזות הידיים.


עכשיו כשלמעשה הונטיל פתוח, פשוט מחדירים את הצינורית המחוברת למזרק, מסובבים את הברז ולחץ האוויר יזרים את החומר הנותר למזרק. כך תוכלו לבדוק כמה חומר נשאר והאם צריך להחליפו. וכל זאת בלי לפרק את הצמיג.

הרכבה ושימוש.
תהליך ההתקנה של milKit‎ הינו פשוט כמו כל ונטיל טיובלס אחר. השוני היחיד הינו שונטיל זה מותקן מעט יותר עמוק בתוך הצמיג כך שיוכל לינוק את חומר האטימה במידת הצורך. האטמים אכן עובדים ולא היה צורך לשים אצבע על פתח הונטיל, ותכונה זו נשמרה גם לאחר חודשים של שימוש. גם במידה והאטם נדבק בגלל שאריות חומר אטימה צינורית הסיליקון משמשת כחוטר ופותחת את האטימה.

השימוש במזרק הינו גם פשוט מאוד ולא יהיה זר לרובנו שביקרו מתי שהוא בקופת חולים. הנקודה היחידה שיש לשים אליה לב היא ניקוי המזרק והצינורית לאחר השימוש. לא תרצו שבגלל עצלנות הם ייסתמו ויידבקו.

סיכום:
אתם בטח שואלים את עצמכם… איך לא חשבתי על זה בעצמי קודם. אז אכן ה- milKit‎ מדובר במוצר פשוט שנותן מענה לסוגיה שכיחה. תהליך התקנה של טיובלס ובדיקת חומר האטימה בצורה קלה ונוחה.

לדעתי, המוצר מומלץ גם אם תחליטו לרכוש את הונטילים לבד ולא עם כל הערכה.

פלוסים.
נוח לשימוש.

מינוסים.
מצריך ניקיון של אביזרים.

דרך אגב, חברת milKit‎ כבר עובדת על המוצר הבא שלה:

אשמח לקבל מכם משוב באימייל. עם כל שאלה שצצה לכם בעקבות קריאת הכתבה.